fbpx
Close

ÜLEVAADE – Sterlingu kolmas vooru parima tiitel on tõsiasi, aga miks ta sinu tiimis veel pole?

Avatar

Manchester City. Foto: AP/Scanpix

Fantasy Premier League’i 30. mänguvooru kangelasteks tõusid lausa neli meest, aga vaid üks hiilgas teistest veelgi eredamalt, kui 21 punkti tõid vooru parima tiitli ning mis sest, et üks tabamus kübaratrikist tuli suluseisu abil, siis järjekordne 20+ punktiline mäng on tõsiasi.

Loomulikult räägime Raheem Sterlingust, kelle kübaratrikk Watfordi vastu tõi talle väärt punktid ning kuna peatreener vahetas ta enne vastaste tabamust välja, säilis talle ka üks nullimängu punkt. See oli Inglismaa koondislase jaoks juba kolmas vooru parima tulemus ning mängumehel koos võimsad 198 punkti. Siiski on vaid 14% Fantasy mängijatest otsustanud ta enda tiimi tuua. Hülga Salah, võta Sterling ja eraldu massist?

Väravaid löödi selles voorus innukalt, kui kaks tabamust sai kirja nii Newcastle’i ründaja Ayoze Perez, Jamie Vardy ja Roberto Firmino. Poolkaitsjate ridadest kostitas vastast kahe väravaga ka Sadio Mane.

Kuna Arsenal hoidis Manchester Unitedi ründejõudu nulli peal ning kiiper Bernd Leno hiilgas õige mitme hea tõrjega, siis leiab Gunnerite kiiper end vooru sümboolsest koosseisust. Kokku teenis ta üheksa punkti.

 

scroll to top