fbpx
Close

Kompany peab Sterlingut üheks maailma parimaks mängijaks

Avatar

Vincent Kompany ja Mohamed Salah. Foto: AP/Scanpix

Premier League’i 30. mänguvoorus Watfordile kübaratriki kõmmutanud Inglismaa koondislane Raheem Sterling suurendas oma selle hooaja väravasaldot 15 tabamuseni ning on sellel hooajal tõusnud Pep Guardiola jaoks veelgi tähtsamaks ründelüliks kui mullu.

Manchester City kapten Vincent Kompany kiitis noormängijat, kes pärast Liverpoolist Citysse liikudes raskustes oli, ent on teinud läbi meeletu arengu. “Tema praegune hoog on imeline, sest City debüütaasta oli tema jaoks raske, aga pärast Pepi tulekut läks ta kuidagi käima ning tegi jõudsaid samme paremuse poole. Minu jaoks on ta üks parimaid ääremängijaid maailmas, ta on meile nii tähtis. Kui mängija oskab rahvarohket kaitseliini üksi lahti muukida, siis see on märk tipp-tippmängijast,” kiitis belglane Sky Sportsi vahendusel.

Mäng Watfordi vastu polnud aga kergemate killast, kui poolajapausile mindi väravateta viigiseisus ning oma pallivaldamist ja domineerimist ei suudetud realiseerida. “Sellised mängud on palju keerukamad kui inimestele tunduda võib. See on vaimselt kurnav, sest üleolek uinutab ning on oht langeda mugavustsooni. Aga saime hakkama nii Bournemouthi, West Hami ja Watfordi vastu. Võtan tiimi ees mütsi maha,” lisas kapten.

scroll to top