fbpx
Close

VIDEO – esimese liigakaotuse saanud Solskjaer: see on minu Unitedi karjääri madalaim punkt

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AP/Scanpix

Manchester United ei suutnud Ole Gunnar Solskjaeri käe all võtta kümnendat järjestikust võõrsilvõitu ning Emiratesil jäädi Granit Xhaka kummalisest vintpallist ning penaltist Arsenalile alla 0:2. Löödud peatreener tunnistas, et kaotus on tema Unitedi-ajastu madalhetk ning täna oli mäng, kus nad ei väärinud kaotust.

“Oleme tulemuses pettunud, aga mängupildi järgi ütleksin, et me ei väärinud kaotust. Lõime viis suurt võimalust, kahel korral tabasime väravaraame,” alustas ta mängujärgset intervjuud. Norralane koputas kohtuniku Jon Mossi südametunnistusele, kes määras üpris pehme penalti. “Ma ei arva, et see oli penalti, aga kohtunik tegi sellise otsuse. Kui ta seda olukorda näeks kordusest, siis ta võib oma otsust kahetseda.”

Võitude jada lõpp jättis Solskjaeri kripeldama, sest nii Chelsea kui Tottenham kaotasid selles mänguvoorus punkte. “Muidu on teekond olnud fantastiline, aga tänane on mu Unitedi aja madalpunkt, sest kaotasime ning ei suutnud Spursile pinget peale panna. Oleme võitnud mängu, kus me võitu pole väärinud ja täna kaotasime mängu, kus me kaotust ei väärinud,” võttis ta mängu kokku.

Vaata väravaid!

scroll to top