fbpx
Close

VIDEO – Klopp tegi torke kohtunike ja ilmataadi suunas, aga Liverpool kasutas kolm Burnley eksimust ära

Avatar

Roberto Firmino ja Mohamed Salah. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Manchester City eilne võit Watfordi vastu pani Liverpooli sundseisu, sest kodus Burnley vastu ei tohtinud punkte loovutada. Mäng algas kohe šokiga, kui kuuendal minutil jäädi kaotusseisu, ent Roberto Firmino ja Sadio Mane tabamused jätsid võidu siiski Anfieldile.

Peatreener Jürgen Klopp pahandas kohtunikega, süüdistas ilmataati ja üleüldiselt jäi mänguga siiski rahule. “Kas me võime ilmastikutingimustest rääkida? Me mängisime oma mängu, Burnley avavärav oli võib-olla veidi tuule abiga, aga enamikes riikides poleks seda väravat ära loetud. Kiiprit ei saa tema alas niimoodi kohelda,” ütles sakslane.

“Muidu olen esitusega väga rahul, eriti Burnley vastu,” lisas ta ning andis vastulöögi ka kõikidele Liverpooli-vihkajatele, kes ei soovi punasärke liigatiitlit võitmas näha: “Keegi ei suuda meid ära ajada.”

Kaotajate juhendaja Sean Dyche nentis, et tema kaitseliin tegi mitu prohmakat, kinkides kodutiimile õige mitu väravat. “Liverpooli-sugusele tiimile ei saa kinkida nelja väravat, me andsime neile ise kolm. Sellest hoolimata suutsime mängu ikkagi põnevaks teha,” ütles madala häälega Burnley dirigent.

Üldiselt jäi ta mänguga siiski rahule. “Isegi 1:3 kaotusseisus oli meie mentaliteet hea ning lõime väravagi tagasi. Kui keegi öelnuks mulle hooaja eel, et pärast 31. mänguvooru on meil koos 30 punkti, siis ma võtnuks selle vastu,” lisas Dyche BBC-le.

Vaata väravaid!

scroll to top