fbpx
Close

EELVAADE: topeltmängud ühe mänguvooruga ehk kuidas käituda?

Avatar

Harry Kane. Foto: Reuters/Scanpix

Fantasy Premier League’is on võimalik pidada ühe vooruga kaks kohtumist. See tähendab ideaalis topeltpunkte ning suurepärast võimalust tõusta edetabelis ning koguda korralik arv punkte. Seekord on valikus õige mitme klubi mängumehi, aga keda tiimi tuua ning veelgi põletavam küsimus, keda kolmekordse punktisummaga kapteniks panna? Topeltmatšid peavad nii Tottenham, Manchester United ja Manchester City.

Valikus on äsja ordeni saanud Harry Kane (12,5 mln £), keda on valitud vaid 15,2 % mängijate poolt oma tiimi. See tunduks hea valik olevat, sest pühapäeval kohtutakse Liverpooliga ning Anfieldil on ta skoorinud viimasel kolmel korral neljast. Seejärel seisab ees uue staadioni avatseremoonia Crystal Palace’i vastu. Oi kuidas Kane tahaks end uhiuue staadioni ajalukku kirjutada ning olla esimene Spursi mängija, kes seal skoorinud…

City poolelt on valikus kaks säravat mängumeest – koondisepausil suurepärast hoogu näidanud Raheem Sterling (11,6 mln £) ja City kaljukindel väravamasin Sergio Agüero (11,8 mln £) on samuti väärt kaptenipaela. Neil seisab ees lustakas voor, kui kohtutakse eelviimase Fulhamiga ning 18. kohal paikneva Cardiffiga.

Manchester United mängib Watfordi ja Wolverhamptoniga ning kui Paul Pogba (8,9 mln £) ja Marcus Rashford (7,6 mln £) välja jätta, siis tasub mõelda Romelu Lukaku (10,8 mln £) kaasamise peale. Belglane on hetkel küll pisivigastusega kimpus ning pole teada, kas ta kaasa teeb, aga viimase kolme mänguvooruga on ta skoorinud neli väravat!

NB! Üleminekuaken sulgub laupäeval kell 13.30.

scroll to top