fbpx
Close

15. mänguvoor: Agüerot müüakse nagu hulgikaupa, kelle kord on särada? (Voor algab juba täna!)

Avatar

Sergio Agüero koos Leroy Sanega väravat tähistamas. Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

P.S. 15. mänguvooru muudatusi saab teha kella 20.45-ni!

Manchester City ründaja Sergio Agüero eemalejäämine Bournemouthi vastu oli paljudele valus hoop ning ligi 386 000 mängijat müüs ründaja seejärel ka maha. Nõudlus ning eeldused igaks vooruks on lennanud taevasse ning iga vigastuse kahtlus ning alavorm paneb inimesed kiirelt reageerima. Keda aga Agüero asemele valida?

Pierre-Emerick Aubameyang, 11 mln £

Läinud vooru kangelane on pärast suurepärast Põhja-Londoni derbit tõusnud ründajatest tulusaimaks punktitoojaks, kui tema kaks väravat ning väravasööt aitasid Arsenalil Tottenhami üle triumfeerida.

Raheem Sterling, 11,5 mln £

Sterling on tõusnud Fantasy parimaks oma 104 teenitud punktiga ning 128 000 inimest on teda Watfordi matšiks tiimi valinud. Inglane on näidanud, et suudab nii kodus kui võõrsil oma taset näidata ning tänavu pole pallur lati alt veel tihti läbi jooksnud.

Leroy Sane, 9,4 mln £

Sakslasest äär on tõunud poolkaitsjate seas viiendale kohale, teenides viimase nelja vooruga 39 punkti, peaaegu et kümme silma mängus. Saned nähtakse suurepärast lahendust Eden Hazardile, kes on tänavu olnud vigastustega veidi kimpus ning City ründemängija on hetkel kindlasti paremas hoos. Tasub meeles pidada, et Premier League’i tiitlikaitsjad on kõige resultatiivsem tiim liigas ning ründetrio Sterling-Agüero-Sane saab iga mäng omad võimalused, tihtipeale lõpetavad need šansid ka vastaste võidulootused.

On ka neid, kes Agüerot müüma ei tõtta, kuna Premier League’i ajaloo üks parimaid ründajaid on alati tõestanud, et tema püss paugub ka keerulistes olukordades. Samas tuleb detsembrikuu väga tihe ning kindlasti on mänge, kus argentiinlane jääb eemale.

scroll to top