fbpx
Close

11. mänguvoor: hoia Fantasys sellest punktimasinast eemale!

Avatar

Foto:CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix

Läinud voorus soovitasin oma tiimi tuua vigastusest paranenud ja end vaikselt mänguvormi ajava Manchester City ründava poolkaitsja, Premier League’i eelmise hooaja parimaks valitud Kevin De Bruyne’i, ent belglane sai õnnetul kombel jälle vigastada. Esialgsetel andmetel on mees eemal kolm-neli nädalat ning jätab vahele ka suure Manchesteri derbi.

Keda kapteniks valida?

Fantasys on neli nime, kes vaheldumisi figureerivad enim valitud kaptenite pingereas – need neli ei tule kellelegi üllatusena, sest Harry Kane, Mohamed Salah, Sergio Agüero ja Eden Hazard on üpris kindlad punktitoojad. Mina valisin eelmises voorus suurest rumalusest kapteniks kiipri Alissoni, eeldades et Cardiff väravat küll ei löö – ärge teie nii tehke!

Aga vaatame lähemalt: Kane mängib Wolvesiga võõrsil, Agüero kodus Southamptoni vastu, Hazard kodus Crystal Palace’i vastu ning Salah võõrsil Arsenaliga.

Tasub meelde tuletada, et Hazard on seljavigastusest veel taastumas ning pole teada, mis vormis belglane üldse on – peatreener Maurizio Sarri sõnul on mehes 40-45 minutit, mitte rohkem. “Ta alles tegi esimese treeningu. Pean temaga enne läbi rääkima ja mõistma, kuidas ta end tunneb,” ütles itaallane mängueelsel pressikonverentsil.

Võib järeldada, et üsna kindel valik on Kane, veel kindlam aga Agüero, kes küll viimases voorus ei skoorinud, ent tabeli nõrgemate vastu on mõlemad võimelised õige mitu palli võrku sahistama. Kui fännad Kane’i, siis määra Inglismaa koondise esiründaja enda kapteniks; kui usaldad City ajaloo suurimat väravakütti, siis vali argentiinlane.

Kellel silma peal hoida?

Kiko Femenia, Watford, 4,2 mln £

Kõiget 0,7 % mängijatest on paremkaitsja enda tiimi lisanud. Femenia on viimases kolmes voorus kuulunud algkoosseisu ning näib, et mängija on teeninud lootsi Javi Gracia usalduse. Viimase kahe vooruga on ta toonud lausa 18 punkti, saades kirja ühe väravasöödu, kaks taga-nulli ning kolm boonuspunkti. Mäng Newcastle’i vastu tõotab tulla järjekordne nullimäng.

Marko Arnautovic, West Ham, 7 mln £

West Ham kohtub aukliku kaitset lappida üritavat Burnleyt, kellele on kahe viimase vooruga löödud üheks väravat. Neile on löödud liigas kõige rohkem peale ning Arnautovic on viimase nelja mängu jooksul löönud liigas peaaegu, et kõige rohkem peale. Küsimus on aga, kas austerlane kuulub rivistusse, kuna külmetuse tõttu jättis ta kolmapäevase Carabao karikamängu vahele ning võib juhtuda, et tervis teda laupäeval platsile ei luba. Kui lubab, on punktisadu õhus.

 

NB! Laupäeval kell 13.30 läheb voor lukku.

scroll to top