fbpx
Close

Mourinho kaitses Kepat: ta tahtis oma isiksust ja enesekindlust näidata

Avatar

Jose Mourinho ja Maurizio Sarri. Foto: Reuters/Scanpix

Eile õhtul varjutas Manchester City liigakarika triumfi Chelsea esinumbri Kepa Arrizabalaga ja peatreeneri Maurizio Sarri omavaheline fiasko, mis on löönud laineid kogu vutimaailmas. Mitmed on avaldanud toetust peatreenerile ning laidanud Kepat. Endine Chelsea juhendaja Jose Mourinho aga kiitis hispaanlast.

Penaltiseeria eel varumeestepingile suunduma pidanud maailma kalleim kiiper keeldus vahetusest, vehkis kätega ning ajas peatreeneri kopsu üle maksa. Mourinho nägi seda aga kui eneseväljendusena. “Mulle küll ei meeldi, et ta jätab enda peatreeneri ja tema abitreeneri ebamugavasse olukorda. Õnneks pole ma kunagi pidanud midagi sellist kogema,” alustas portugallane.

“Kiiper aga tahab näidata oma iseloomu, enesekindlust ning tahet jääda platsile, minna penaltiseeriasse ning tiimi võidule viia ning mulle meeldib see,” täheldas Mourinho, et Kepa avaldas talle veidi isegi muljet.

Chelsea kaitsetugitalast legend John Terry aga mõistis 24-aastase puurivahi käitumise selgelt hukka. “Kui su number on tablool, siis lahkud väljakult ja austad otsust. Hiljem võid selle otsuse üle vaielda ning selgust tuua. See olukord pani Sarri keerulisse olukorda ja olen imestunud, et ta ei sundinud Kepat lahkuma. See oli kui tilk tõrva meepotis, sest tiimi esitus oli võrreldes eelmiste matšidega õige hea. See olukord on pettumustvalmistav, aga eks näis, mis tulevik toob.”

scroll to top