fbpx
Close

Ferdinand jätaks Lukaku pingile ja mängitaks tema asemel Rashfordi

Avatar

Romelu Lukaku ja Marcus Rashford. Foto: AFP/Scanpix

Romelu Lukaku on läbi elamas pikka väravatepõuda ning viimasel ajal ka vähest mänguaega, kui pärast 0:1 kaotust Juventusele jäi ta ilma algkoosseisu kohast Evertoni vastu ning eile puudus ta mängus Bournemouthiga suisa pingilt. On kahtlus, et mängija on tõsises alavormis või vigastatud, kuna belglane jätab vahele ka Meistrite liiga võõrsilmängu Juventusega.

Klubi legendaarne keskkaitsja, praegu BT Sporti stuudioanalüütikuna töötav Rio Ferdinand jätaks Lukaku sootuks eemale ning annaks võimaluse eile võiduvärava löönud Marcus Rashfordile. Äsja 21-aastaseks saanud Inglismaa koondislane vajaks arenguks rohkem mänguaega, leidis Ferdinand.

“Rashford on suurepärane talent, kellele tuleks rohkem võimalusi anda. Jose Mourinho on andnud talle palju võimalusi, kuid praegu on Rashford vanuses, kus ta tahaks mänge alustada, vastasel juhul võib ta rahutuks muutuda. Praegu on tegemist vahetusest sekkuva ründajaga, ent oma peas väärib ta kohta algkoosseisus,” rääkis kaitsja oma kaasmaalasest.

Kriitikat sai ka Lukaku, kelle väravalöömise statistika on küll väärikas, aga sellest tippklubis ainult ei piisa. “Suures tiimis tuleb teisi mänguga kaasa haarata, teisi täiendada ning ise võimalusi luua. Praegu on tal mitu tegurit, mis kohe üldse ei toimi ja see mõjutab näiteks Paul Pogba ja Jesse Lingardi mängupilti,” nentis Unitedi särgis 455 mängu teinud inglane.

scroll to top