fbpx
Close

Kuri Benitez tahab kohe videokorduseid

Avatar

Rafael Benitez. Foto: AP/Scanpix

Newcastle kaotas Matt Doherty üleminuti väravast koduväljakul Wolvesile ning oli eelnevalt jäänud kümnekesi, kui DeAndre Yedlin võttis kiirrünnakusse läinud Diogo Jota maha. Samas jäi Wolvesi pallur Wily Boly küünarnukiga löömise eest karistuseta ning see ajas kaotajate leeri juhendaja Rafael Benitezi marru.

Premier League on jõudnud videokorduste ehk VAR-i osas kokkuleppele ning tehniline lahendus jõuab kõrgliigasse järgmisel hooajal, ent Benitezi meelest võiks see tulla juba varem. “Vajame VAR-i juba praegu. Nagu nägite, siis see punane kaart ning küünarnukk karistusalas… me vajame VAR-i kohe. Pall oli Jotast eemal ning Yedlin tõmbas küll särgist, ent Jota tõmbas ka. Ma ei taha sellest pikalt rääkida, sest kõik oli seal nii ilmselge,” paotas ta moka otsast mängujärgselt.

“Ma ei taha öelda, et kohtunikud eksisid, aga piltidelt on see küünarnuki olukord ilmselge. Kahju, sest sellised otsused teevad tiimi enesekindlusele meeletult haiget,” kurtis endine Liverpooli, Real Madridi ja Milano Interi juhendaja.

scroll to top