fbpx
Close

“Austria Klopp” on Southamptoni kaitseliini juba ära ehmatanud

Avatar

Ralph Hasenhüttl. Foto: Imago/Scanpix

Mark Hughes sai pärast viiki Manchester Unitediga Southamptonist kinga ning tema asemel määratud endine Inglostadti ja RB Leipzigi loots, “Austria Jürgen Kloppiks” ristitud Ralph Hasenhüttl on juba oma käekirja näidanud ning meeskond tunneb uusi meetodeid omal nahal.

Austerlane ise lubas, et mängijad saavad tunda uusi treeningmeetodeid. “Peatreener on väga jõulise suhtumisega ning nõuab igalt mängijalt meeletult. Seda oli kohe näha, et ta nõuab igat rolli täitvalt mängijalt väga palju. Treeningutel on meeletult spurtimist, survestamist ning küljes rippumist,” rääkis kaitsja Matt Targett.

“Ta läheb treeningutel oma rolli sisse ja sekkub kohe, kui eksid. Kui oled eksinud, siis jääd koosseisust eemale, kui saad hakkama, siis saad võimaluse end näidata. Juhendaja on andnud kõigile võimaluse, ka nendele, kes Hughesi käe all esimeses valikus polnud. See on hea, sest nüüd algab kõik uuelt lehelt.”

Kõigest hoolimata alustas Hasenhüttl oma Premier League’i debüüthooaega 0:1 kaotusega Cardiffile ning viimane võit pärineb 1. septembrist. “Hooaeg pole läinud soovitud rada, ent meil on nüüd uus treener ja uued ideed. Tegemist on juhendajaga, kes ei karda käsi määrida ning sekkub kõigesse. Vajame tema taktika õppimiseks ja kohanemiseks aega ning peame tiimiga ühte hoidma,” lisas Targett.

scroll to top