fbpx
Close

Kui Liverpoolile Meistrite liigas edasipääsuks lihtsalt võidust ei piisa…

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Meistrite liiga viimane grupifaasi mänguvoor toob meile hullumeelse matši, kus mõlemad võitlevad edasipääsu nimel. Eelmine vastasseis Itaalias lõppes thrilleriga, kui lisaaja teisel üleminutil löödi ainus värav ja kodutiim hakkas pööraselt juubeldama. Liverpoolil on aga nüüd olukord, kus kaitsmine on ründamisest veelgi tähtsam. Ja seda üliründava Napoli vastu.

Nimelt on grupifaasis seis selline, et Liverpool ei pääse pelgalt võidu abil edasi. Kõik sõltub väravate vahest ehk kui Napoli skoorib, peab ‘Pool neist vähemalt kaks rohkem lööma, muidu on võrdse väravate vahe korral tähtsad võõrsil löödud väravad – hetkel pole kumbki üksteisele võõrsil veel skoorinud. 

Kõik see võib muutuda tähtsusetuks, kui PSG kaotab Liverpoolile komistuskiviks osutunud Belgradi Crvena Zvezdale. Samas tuleb meelde tuletada, et võõrsil väravad PSG-ga võrreldes on prantslaste kasuks 2:1 ehk kaitses tuleb nii või naa asi lukku keerata. Kas Jürgen Klopp suudab itaallasi ohjeldada?

Napoli pole Inglismaal veel ühtki Meistrite liiga mängu võitnud ja viimased kolm on kaotatud. Viimased 12 matši pole itaallased kaotanud ning viimases kuues võõrsilmatšis on alati skooritud. Peatreenerite omavaheline vastasseis pole veel viigiga lõppenud ning Carlo Ancelottil on kirjas kaks, Kloppil üks võit. 

Kui Napolil jäävad eemale Simone Verdi ja Vlad Chiriches, keda on suudetud väga hästi asendada, siis Liverpoolil on kahtluse all Dejan Lovreni mängukõlbulikkus, samuti jääb eemale äsja jalaluumurru saanud põhiline keskkaitsja, Virgil van Dijki paariline Joe Gomez. Suure tõenäosusega võtab Inglismaa koondislase asemel kaitses asendi sisse kamerunlane Joel Matip. 

Optibet peab Liverpooli selgeks favoriidiks, kelle võidu korral saab raha 1,64-kordselt tagasi. Kui Anfieldi peremehed suudavad nullimängu teha, siis raha 2,63-kordselt sinu Optibeti kontole.

Vaata Optibeti koefitsiente SIIT.

scroll to top