fbpx
Close

Klopp keerulisest võidust: PSG vastu oli nii raske kaitsta, kuid saime hakkama

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: AFP/Scanpix

Liverpool alustas Meistrite liiga surmagruppi võiduga, kui kodustaadionil, erilise atmosfääriga Anfieldil võeti silmavigastusest taastuva Roberto Firmino hilisest tabamusest keeruline 3:2 võit. Peatreener Jürgen Klopp kiitis hoolealuseid ning täheldas, et suur süda ja hea organiseeritus panid aluse PSG superründeliini ohjeldamiseks.

Mängu suurepäraselt alustanud ja 18. minutiks kuus nurgalööki teeninud Liverpool pääseski juba pooltunniks 2:0 juhtima, kui Daniel Sturridge’i pealöök ja James Milneri penalti maandusid väravas. Siis lasti jalg sirgemaks ning PSG lõi kohe ühe tagasi. Teisel poolajal leidis väravasoone Kylian Mbappe ja seis oligi viigis. Lisaajal suutis silmavigastusest taastuv Roberto Firmino ikkagi skoorida ning magusad kolm punkti jäid Anfieldile.

“Kõik tegid hea mängu, olime igas liinis tublid. Nende vastu on väga raske kaitsta, kuid me suutsime seda. Hea organiseeritus ja suur süda on alati hea kombinatsioon, mis tagab kõva kaitse. Tegime uskumatult hea tiimi vastu kõva esituse, on väga eriline teha Anfieldil selliseid etteasteid. Siinne atmosfäär on fantastiline,” kiitis Klopp fänne.

Sakslane täheldas ka teekonda, kuhu Liverpool on jõudnud – nimelt mitu hooaega tagasi väitnuks inimesed, et ‘Poolil poleks PSG vastu šanssigi, Anfieldil või mitte. Nüüd on asjalood teisiti. “Ütlesin mängu eel, et klubis on näha arengut, kui PSG mainimisel ei peeta meid enam autsaideriteks. Üks-kaks-kolm aastat tagasi arvati veel, et me ei suudaks neid alistada. Aga see on praegugi nii keeruline, isegi kui sul on hea plaan nende võitmiseks olemas. Tänane võit tuli selle pealt, et võitlesime iga palli nimel ning iga pallur on mängus kaelani sees. Üks meeter vähem joostud ning me võinuks selle kaotada,” selgitas sakslane.

scroll to top