fbpx
Close

Pochettino läks pressikonverentsil keema ja ründas ajakirjanikke

Avatar

Mauricio Pochettino. Foto: Reuters/Scanpix

Meistrite liiga avavoorus väga valusa kaotuse vastu võtnud Tottenhami peatreener Mauricio Pochettino oli mängujärgsel pressikonverentsil raevunud ja tundis, et ajakirjanikud ei austa tema tiimi karvavõrdki. Probleem tekkis Toby Alderweireldi ja Kieran Trippieri koju jätmise küsimuses, mis argentiinlasele sugugi ei meeldinud.

Kaitsemängijaid jäeti Inglismaale “tehnilistel põhjustel” ning uuriti, kas ta kahetseb valikut. “Nad mängisid nii Watfordi kui Liverpooli vastu. Vau, milline küsimus… seda on ju nii lihtne küsida, ah? Teate, lihtne sihtmärk, mida rünnata. On lihtne rääkida neist, keda pole siin,” reageeris Pochettino.

“Arvan, et peaksime rääkima jalgpallist, sest mul on tunne, et te üritate mind endast välja viia. Te ei austa mängijaid, kes näitasid vastastest paremat mängu. Miks te neid ei austa? Te võite ju mind süüdistada, et ma näiteks panin algkoosseisuga puusse, aga ärge puutuge neid, kes mängisid. Olen teis pettunud, sest ma austan teid ja enda mängijaid,” jätkas ja jätkas ta.

Kurjustamine samal teemal jätkus veel mõnda aega ning kolm järjestikust kaotust saanud Tottenham peab leidma miskit, et võidusoonele naasta. “Tiim mängis hästi, skoor pidanuks olema teistsugusem ja usun, et kõik on minuga nõus. See tiim vääris palju rohkemat ning arvan, et tegemist oli meie parima esitusega sel hooajal. Aga me kaotasime,” selgitas peatreener.

scroll to top