fbpx
Close

End täbarasse olukorda mänginud Napoli loots: Crvena Zvezda on ajaveetmises ja sukeldumises tõelised profid

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Crvena Zvezda, PSG ja Liverpooliga ühte alagruppi loositud Napoli teadis, et edasipääsu šansside säilitamiseks tuleb grupi nõrgima vastu võtta võit nii kodus kui võõrsil. Võõrsil sellega hakkama ei saadud ning väravateta viik ajas Carlo Ancelottil harja punaseks, kes süüdistas vastaseid jalgpalli mittemängimises.

Napoli küll valitses mängu ja tabas kahel korral lattigi, ent skoor jäi avamata ning Serbia meistrite vastu võetud punkt meenutab läinud hooaja Atletico Madridi, kes Karabahhi vastu komistas ning lõpuks Euroopa liigas lõpetas. Kas Napoli on tallumas sama rada?

“Viimased viisteist minutit võinuks olla teistsugune. Nad on aja veetmise ja sukeldumise spetsialistid. Nad üritavad pidevalt viga välja meelitada. Aga siiski – see pole probleem, sest me pidanuks skoorima. Me olime lähedal skoorimisele, kuid puudus see täpp, mida “i” peale panna. Eksisime nii söötmises kui peale löömises. Meil oli ka ebaõnne,” tõdes Ancelotti Itaalia Sky Sportsile.

Kas asi on juba otsustatud? Itaallasest loots nii siiski ei arva. “Viis mängu on veel minna ja võime kõiki võita. Me ei skoorinud ja sellest on väga kahju, kuid olime lähedal. Me ei võitnud tähtsat mängu, ent sellest hoolimata ei tasu olla üdini negatiivne.”

scroll to top