fbpx
Close

Rakitic kritiseeris Barcelona juhte: nad teavad väga hästi, et meie koosseis on õhuke

Avatar

Barcelona president Josep Maria Bartomeu koos Tottenhami esimehe Daniel Levyga. Foto: EPA/Scanpix

Hispaania valitsev meister Barcelona tegi teisipäeval Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängus võõrsil 1:1 viigi Napoliga. Meeskonda on viimastel nädalatel räsinud korralik vigastustelaine ja nii pidi viimati tegutsema rünnakul lausa Arturo Vidal, kes tavaliselt paiknemas poolkaitses või isegi kaitses. Keskväljamees Ivan Rakitic tunnistas, et olukord on pettumustvalmistav.

Barcelonal on ründajatest eemal nii Luis Suarez kui ka Ousmane Dembele, äärekaitsjatest Sergi Roberto ja Jordi Alba. Napoliga mängus punase kaardi teeninud Vidal ei saa teises kohtumises kaasa teha ja kaartide tõttu jääb eemale ka Sergio Busquets. Lisaks pole veel teada, mis seis on normaalaja lõpus hüppeliigesele liiga teinud keskkaitsja Gerard Piquega.

“Meie meeskond on õhuke, aga need, kes vastutavad, teavad juba seda. Lahendus on, mis on, ja me, kes oleme meeskonda alles jäänud, peame end väga tähtsaks kordusmatšiks kokku võtma. Teadsime, et see saab olema raske mäng. Keeruline on mängida meeskonna vastu, mis võtab tegutsemisruumi ära. Tegime aga vea ja nemad lõid värava,” ütles 31-aastane horvaat Marca vahendusel.

scroll to top