fbpx
Close

Zidane: Guardiola on alati näidanud, et tegemist on maailma parima treeneriga

Avatar

Zinedine Zidane. Foto: AFP/Scanpix

Madridi Reali peatreener Zinedine Zidane ei jäänud enne tänast Meistrite liiga kaheksandikfinaalmängu Manchester City vastu tagasihoidlikuks vastaste lootsi Pep Guardiola kiitmisega ja nii, nagu mitmed teised treenerid, kinnitas ka prantslane, et Guardiola on oma alal maailma parim.

“Reaalsus on see, et tegemist on vaid Real Madrid – Manchester City vahelise mänguga, mitte Zidane Guardiola vastu. Inimesed võivad rääkida ja omada arvamust, kuid see on jalgpallimäng, atraktiivne mäng. Need on mängud, millest tahame osa võtta ja võita. Need on kaks vägevat meeskonda ning olen veendunud, et sellest saab tulema kaunis mäng. Kas City on võrreldav Barcelonaga? Neid meeskondi on palju, kes tahavad palli vallata, näiteks ka Celta de Vigo või Villarreal. Küsimus pole selles, kas peaksime seda takistama, milles nemad on head, vaid kuidas me ise mängime. Mitmekülgseid meeskondi on palju ja nende seas City. Valmistume selleks, mis pakub meile huvi,” rääkis Zidane Marca vahendusel.

Zidane meenutas ühtlasi, kuidas tal oli võimalus Guardiola metoodikatega tutvuda ajal, mil ta Müncheni Bayernit juhendas. “Ta andis mulle palju nõuandeid ja meil oli mitmeid jutuajamisi. Ta oli selle perioodi jooksul, mil tema juures olin ja õppisin, väga aus. Aga ma ei ütle teile, et kõik teevad seda omal moel, kuid ta oli väga siiras ja avatud oma töö tegemises. Ta on alati näidanud, et tegemist on maailma parima treeneriga. Ja nüüd jälle, kui ta on Citys – minu arvates on ta parim.”

scroll to top