fbpx
Close

Endine Tottenhami mängumees: valisin Meistrite liiga Boca Juniorsi asemel

Avatar

Fernando Llorente. Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Viimased kaks hooaega Tottenham Hotspuris pallinud, kuid tänavusest hooajast Napolit esindav hispaanlasest pikakasvuline ründaja Fernando Llorente avaldas, et tal oli suvel võimalus karjääri jätkata ka Argentinas, sealse tippklubi Boca Juniorsi ridades.

Llorente aitas mullu Tottenhamil Meistrite liigas finaali jõuda, kus küll tuli Liverpooli 2:0 paremust tunnistada. Käimasoleval hooajal on Napoli ja Liverpool järjekordselt samas alagrupis ning Napoli suutis Inglismaa tippklubi ka esimeses kohtumises 2:0 võita. Seejuures vormistas just Llorente lõppskooriks 2:0. Mees rääkis pärast eilse 1:1 viiki Liverpooliga, et tema karjäär võinuks praegusel hetkel olla otsapidi hoopis teisel mandril. “Nad püüdsid mind eelmisel suvel palgata, aga tahtsin Euroopas jätkata ja mängida Meistrite liigas,” sõnas 34-aastane Llorente Boca huvi kohta ESPN-i vahendusel.

Llorentel on aga omajagu tegu, et Napoli meeskond sügavast mõõnast välja aidata. Nimelt on viimased seitse mängu olnud võistkond võiduta, kuigi kolmapäevane 1:1 viik Liverpooliga liigitub kahtlemata kordaläinuks. Serie A-s paiknetakse 20 punktiga alles seitsmendal kohal ja liider Torino Juventus on juba 15 punkti kaugusel.

scroll to top