fbpx
Close

Karm reaalsus: pooled tuleva nädala Meistrite liiga matšidest jäävad pidamata!

Avatar

football, Serie A TIM Championship 2019-20 SAMPDORIA- JUVENTUS 1-2 in the picture: CR7 RONALDO CRISTIANO//IPAPRESSITALY_1724.8239/1912231004/Credit:Fototricarico / IPA/IPA/SIPA/1912231009

Koroonaviiruse puhang on viimastel nädalatel olnud aktuaalseim teema ning kahjuks pole mingeid märke, et see olukord oleks spordimaailmas vaibumas. Kui järjepanu on mitmed suurliigad andnud teada, et tehakse ohu vältimiseks sunnitud paus, siis nüüd selgus, et järgmisel nädalal jäävad ära vähemalt kaks Meistrite liiga kaheksandikfinaalmängu.

Juventuse poolelt kinnitati, et keskkaitsjal Daniele Ruganil on diagnoositud koroonaviirus ja seetõttu peab kogu meeskond järgnevad 14 päeva karantiinis viibima. Sama kehtib Madridi Reali võistkonna puhul, kus küll jalgpalluritest pole keegi seni viirusesse nakatunud, aga Reali treeningbaas asub lähestikku korvpallimeeskonnaga ja seal on koroonaviirusesse jäänud Trey Thompkins.

Seega jäävad ära mõlemad teisipäevased kaheksandikfinaali korduskohtumised Manchester City – Madridi Real (avamäng 2:1) ja Torino Juventus – Lyoni Olympique (avamäng 0:1). Selgusetu on ka Barcelona – Napoli (avamäng 1:1) kohtumise saatus. Kuigi mingit informatsiooni pole seni tulnud, et see matš peaks ära jääma, siis näiteks on Euroopa liigas Hispaania pinnal toimuv mäng Sevilla – AS Roma ära jäetud. Teine edasi lükatud Euroopa liiga kohtumine on Milano Inter – Getafe. Hetkeseisuga neljas Meistrite liiga mäng Müncheni Bayern – Londoni Chelsea peaks toimuma.

scroll to top