United kostitas Austrias vastast viie väravaga, Wolverhampton sai kordusmänguks napi eelise

Daniel James. Foto: Reuters/Scanpix

Koroonaviirusest räsitud olukorrale vaatamata peeti neljapäeval ära kuus Euroopa liiga kaheksandikfinaalmängu. Sevilla – AS Roma ja Milano Inter – Getafe vastasseisud lükati edasi.

Inglismaa klubidest purustas Manchester United tühjade tribüünide ees austerlaste Linzi LASK-i koguni 5:0. Odion Ighalo tabamusest juhiti poolajaks 1:0 ning 58. minutil viis Daniel James omad kahega ette. Kolmanda värava eest kandis hoolt Juan Mata ja üleminutitel vormistasid lõppskoori Mason Greenwood ja Andreas Pereira.

Wolverhampton Wanderers heitles samuti võõrsil Piraeuse Olympiakosega. Kreeka tippklubi lülitas teadupärast eelmises ringis konkurentsist välja Londoni Arsenali ja läks nüüdki 54. minutil Youssef El Arabi tabamusest juhtima. Seejuures oli Olympiakos 29. minutist Ruben Semedo punase kaardi tõttu vähemuses tegutsenud. 67. minutil külalised siiski Ruben Neto väravast viigistasid ja selle seisuga oleks tänu võõrsil löödud väravale Wolverhampton ka veerandfinaali pääsenud.