fbpx
Close

Arsenali peatreeneril diagnoositi koroonaviirus

Avatar

December 29, 2019, London, United Kingdom: Arsenal's Mikel Arteta during the Premier League match at the Emirates Stadium, London. Picture date: 29th December 2019. Picture credit should read: David Klein/Sportimage(Credit Image: © David Klein/CSM via ZUMA Wire)

Londoni Arsenali meeskonna mängud, nagu paljud teiste spordimaailma kuuluvate klubide omad, on mõneks ajaks mängitud, sest peatreeneril Mikel Artetal diagnoositi koroonaviirus. See tähendab, et nii tema, terve meeskond ja teised hispaanlasega kokku puutunud inimesed peavad mõnda aega karantiinis olema.

BBC vahendab, et Arsenal on oma treeningbaasi sulgenud. Kõik klubi taustajõud, kes on hiljuti Artetaga kokku puutunud, viibivad samuti mõnda aega karantiinis. Koroonaviiruse ohu tõttu jäi kolmapäeval Arsenalil pidamata Premier League’i kohtumine Manchester Cityga ja seega ei toimu ka laupäevast matši Brighton & Hove Albioniga. On ebaselge, kuna võistkond taas mänge saab hakata pidama.

“See on väga pettumustvalmistav. Kehva enesetunde tõttu tegin vastava testi [ja see osutus positiivseks]. Olen tööl tagasi nii pea, kui mulle antakse selleks luba,” ütles Arteta.

Reedel kogunevad Premier League’i juhtfiguurid, et arutada, mis nii Arsenali kui ka kogu liigaga edasi saab. Mitmed suurliigad on juba teadmata ajaks pausile pandud ja näiteks Ameerika Ühendriikides on kõigi erinevate spordialade suurliigades mängud mõneks ajaks peatatud.

scroll to top