fbpx
Close

Endine Itaalia koondise peatreener: mitmed mu sõbrad surid koroonaviirusse

Avatar

-Jalgpallifännid | Foto: Pixabay

Mullu Itaalia kõrgliigas Genoa meeskonda juhendanud ja 2010-2014 oma kodumaa koondise peatreener olnud Cesare Prandelli kinnitas raadiokanali Lady Radio vahendusel kurba fakti, et koroonaviiruse tõttu on mitmeid tema sõpru surnud.

“Kaotasin sõpru, see on kohutav. Saame vaid koju jääda ja vältida kontakti. Ühes väikeses külas, nagu minu Orziniuvis, organiseeriti väike bocce (briti murukeegli ja prantsuse petangiga sarnanev pallimäng – toim.) üritus teise Lodi külaga ja näib, et sealt sai see kõik alguse. Sellest grupist kaks või kolm inimest on pidevalt käinud Fiorentinas, isegi võõrsilmängudel. See oli Firenzes ja on siia jäänud, aga hoian end sõprade ja perekonnaga kursis, kellest mõned on koroonaviiruse suhtes positiivsed ja karantiinis,” rääkis 62-aastane Prandelli teda puudutava olukorra lahti.

“Meie jaoks pole suur ohverdus jääda mõneks ajaks koju. Mõelgem nende peale, kes töötavad haiglates ja pole mitmeid päevi oma lähedasi näinud. Kahjuks arvan aga seda, et sulgesime kõik nädala võrra liiga hilja. Praegu peame kõik tegema väikse ohverduse suurema heaolu nimel. Võib-olla ütles loodus meile, et liigume liiga kiiresti ja pidime uuesti fokusseerima.”

scroll to top