fbpx
Close

Klavani klubikaaslane: Cagliarit ootab ees raske periood

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Cagliari Calcio belglasest poolkaitsja ning Ragnar Klavani meeskonnakaaslane Radja Nainggolan tõdes pärast eilset 1:4 allajäämist Itaalia karikavõistluste kaheksandikfinaalis Milano Interile, et vaatamata suurepärasele hooaja esimesele poolele on neid ees ootamas keeruline teine pool.

“Kahjuks varem või hiljem oleks hea periood lõppenud. Kogeme nüüd raskemat perioodi. Laseme endale liiga lihtsalt väravaid lüüa ja täna (eile – toim.) lasime sel juhtuda 20 sekundiga. Pärast seda oli selgelt mäng pea peale pööratud. Peame oleme tasakaalukamad. Peame üksteisele otsa vaatama ja teineteist aitama, et koos sellest tunnelist välja tulla. Nüüd peame keskenduma pühapäevasele mängule Brescia vastu. Peame meelde tuletama, et meil on käsil erakordne hooaeg. Meil on 29 punkti, oleme kuuendal kohal ja midagi sellist pole klubi pikka aega suutnud,” rääkis Nainggolan Cagliari kodulehe vahendusel.

Cagliarisse saabus Nainggolan just Interist, kust tal tuli suvel lahkuda, sest sealne uus peatreener Antonio Conte oma võistkonnas tal kohta ei näinud. “Conte oli mees. Rääkisime ja ütlesime teineteisele asju. Minul temaga probleeme pole. Kas Inter suudab Scudetto (Itaalia meistritiitel – toim.) võita? Kui Juventus seda ei võida, siis olen õnnelik,” lõpetas 31-aastane Nainggolan.

scroll to top