fbpx
Close

Hazard: ma polnud Conte ja Sarriga koos töötades õnnelik

Avatar

November 26, 2019, Madrid, Madrid, Spain: Eden Hazard (midfielder; Real Madrid) in action during the UEFA Champions League match between Real Madrid and Paris Saint-Germain at Santiago Bernabeu Stadium on November 26, 2019 in Madrid, Spain (Credit Image: © Jack Abuin/ZUMA Wire)

Suvel Londoni Chelsea ridadest Madridi Reali siirdunud Belgia koondise ääreründaja Eden Hazard avaldas Sport Magazine’ile antud intervjuus, mis teda Inglismaal olles Antonio Conte ja Maurizio Sarri juhendamisel häiris.

“[Reali] treeningutel kasutame alati palli, on liikumisi ja väiksemaid vastasseise. Kui kohtud Itaalia treeneritega, siis oled vähem õnnelikum. Nad on jäigemad ja üksluisemad. Sa tunned võitmises naudingut. Ma veetsin kolm aastat Itaalia treeneritega ja avastada taas see nauding teeb mind õnnelikuks,” vihjas 29-aastane Hazard Contele ja Sarrile.

Samuti avaldas maailma üks parimaid jalgpallureid, millal esimest korda Reali peatreener Zinedine Zidane temaga ühendust võttis. “Ma ei rääkinud temaga enne liitumist palju. Esimest korda juhtus see 2016. aasta Euroopa meistrivõistluste ajal Prantsusmaal. Ta helistas mulle ja ütles, et oleks hea, kui tuleksin Reali. Kui Zidane sulle helistab, siis on asi tõsine!” meenutas Hazard.

scroll to top