Mata tassis Unitedi järgmisesse ringi, aga võtmemängija osalemine Liverpooli vastu sattus küsimärgi alla

Manchester United. Foto: AFP/Scanpix

Inglismaa karika kolmanda ringi mängude raames peeti kolmapäeval ära järjekordsed kordusmatšid, milles muuhulgas läksid Premier League’i klubidest omavahel vastamisi Manchester United ja Wolverhampton Wanderers. Napi võidu sai kirja koduväljakul tegutsenud United.

4. jaanuaril toimunud esimene mäng lõppes skooriga 0:0. Nüüdki paistis tulemus samasuguseks kujunevat, kuid United kasutas siiski oma võimaluse 67. minutil ära. Anthony Martial nägi Wolverhamptoni kaitsjate vahel vabasse tsooni jooksnud Juan Matat, andis sinna ideaalse söödu ja hispaanlane tõstis palli üle John Ruddy võrku. Järgmises ringis on Unitedi vastaseks liigarivaali Watfordi ja Inglismaa tugevuselt kolmandas liigas tegutseva Tranmere Roversi vastasseisu võitja.

Pühapäeval kohtub United aga Premier League’is tabeliliidri Liverpooliga, kuid peatreener Ole Gunnar Solskjaeril on vigastuste pärast piisavalt mõtteainet. Nimelt olid laatsaretis juba poolkaitsjad Paul Pogba ja Scott McTominay ning nüüd lisandus sinna veel Marcus Rashford, kes vahetusest sekkudes sai vaid 16 minutit mängida. Võistkonna ründemees tegi enda seljale liiga kahevõitluses Wolverhamptoni kaitsja Matt Dohertyga ning Solskjaer kinnitas hiljem, et Rashfordile tehakse järgmiste päevade jooksul vajalikud uuringud.