fbpx
Close

Karjääri lõpetanud endine Dortmundi ja Egiptuse koondise ründaja: Klopp ütles, et olen Salah’st sada korda talendikam

Avatar

Mohamed Salah. Foto: Reuters/Scanpix

2008-2012 Dortmundi Borussias pallinud ja 44 korral Egiptuse koondist esindanud Mohamed Zidan rääkis ON Sport’ile antud intervjuus, et praegune Liverpooli peatreener Jürgen Klopp pidas teda Mohamed Salah’st paremaks.

Nüüdseks karjääri lõpetanud 38-aastane Zidan jõudis lisaks Dortmundile veel esindada Bremeni Werderit, Hamburger SV-d, Mainzi ja Taani tippklubi Midtjyllandi. Sarnaselt Salah’le ründes tegutsenud Zidan oli Egitpuse koondise parimatel aastatel seal ka kindel liider, kuid vaatamata sellele klubikarjääris ta Dortmundist mõnda nimekamasse klubisse ei jõudnud. Varasemalt just Dortmundi juhendanud ja praegu Liverpooli tüüriv Klopp oli talle väidetavalt rohkelt kiidusõnu öelnud.

“Klopp ütles, et ma olin Salah’st sada korda parem, aga ma pidanuks olema professionaalsem. Ta ütles mulle, et olen suurepärane talent ja mul on suurepärased oskused, aga pidanuksin rohkem keskenduma. Kui oleksin seda teinud, siis saaksin maailma üks parimaid mängijad olla. Ma oleksin pidanud treeningutele rohkem pühenduma ja olema professionaalsem, et jõuda varasemalt Salah’ praeguse tasemeni. Salah on minust professionaalsem ja jalgpallile rohkem pühendunud nagu Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi,” rääkis Zidan.

scroll to top