fbpx
Close

Tottenhami nigela olukorra lõpetamine jäi millimeetrite taha, kangelaseks kerkis varuväravavaht

Avatar

Jose Mourinho. Foto: AFP/Scanpix

Inglismaa kõrgliiga 23. vooru esimeses mängus olid laupäeval vastamisi liigast väljakukkumist vältida üritav Watford ja esineliku kohta jahtiv Tottenham Hotspur. Mängupildi põhjal väärinuks kohtumise autsaider isegi rohkem kui ühte punkti, kuigi meeskonna liidri Harry Kane’ita, kes tõenäoliselt naaseb alles aprillis väljakule, tegutsenud Tottenham oli otsustaval hetkel kogu au endale võtmas.

Mängus jäid väravad löömata, aga sajaprotsendilise võimaluse sai kumbki pool. 69. minutil peale tükk aega kestnud pallivaldust pääses Watfordi poolelt Gerard Deulofeu löögile ning Tottenhami kapten Jan Vetonghen mängis trahvikastis palli käega. Selge penaltiga oli tegemist, Watfordi kapten Troy Deeney läks kodumeeskonda juhtima viima, aga Hugo Lloris’i vigastuse tõttu juba pikemata aega postide vahel seisnud Paulo Gazzaniga tegi suurepärase tõrje ja skoori jäi avamata.

Esimesel üleminutil oli Tottenhamil fantastiline võimalus kolm punkti ära tuua, kui Serge Aurier andis paremalt äärelt terava palli värava alla ning Erik Lamela oli sellel ka jaol. Argentiinlase löök siiski ei kukkunud parimana välja ning kaasmaalane Ignacio Pussetto lõi mänguvahendi värava joonelt viimasel hetkel puhtaks. Videokorduse põhjal oli palli täieliku joone ületamine kui mitte millimeetrite, siis sentimeetri küsimus.

Tottenham hoiab 31 punktiga seitsmendat kohta, Watford on 16. tabelireal 23 punktiga. Tottenham pole Premier League’is neljas viimases mängus suutnud võitu võtta, Watford aga kaotas viimati mängu 14. detsembril ja seda liidri Liverpooli vastu.

scroll to top