Klavan ja Cagliari pidasid avapoolaja vastu, aga Zlatan ja Milan võtsid oma

Ragnar Klavan. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Itaalia kõrgliiga 19. vooru mängus võõrustas laupäeval Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio hiljuti Zlatan Ibrahimovici näol täiendust saanud AC Milani, kuid viigilise avapoolaja järel tuli 0:2 kaotusega leppida.

Esimese 45 minutiga kumbki pool väravani ei jõudnud, aga teise poolaja alguses, 46. minutil, avas skoori portugallasest 20-aastane ründaja Rafael Leao, kes sai kaitseliini taha Samu Castillejolt hea söödu ning vastase rikošetist oli pall võrgus. Milan vajas kolme võidupunkti teenimiseks ühte tabamust veel, mille eest kandis hoolt Zlatan Ibrahimovic. Theo Hernandez toimetas trahvikasti endisele Rootsi koondise ründeässale palli jala peale ning ühe puutega oli mänguvahend postide vahel.

Ragnar Klavan tegi Cagliari eest kaasa kõik 90 minutit. Meeskonnal on käsil aga küllaltki kurb seeria, kui viimane võit pärineb 5. detsembrist ning viimasest viiest mängust pole ühtegi võitu kätte saadud. Seejuures oli praegune kaotus neljandaks järjestikuseks ning 29 punktiga paiknetakse liigatabelis kuuendal kohal. Milan jätkab 25 punktiga kaheksandal kohal.