fbpx
Close

Mourinho: Tottenham pole üleminekute kuningas nagu Liverpool või Chelsea

Avatar

Jose Mourinho. Foto: REUTERS/Scanpix

Tottenham Hotspuri peatreener Jose Mourinho kinnitas taas, et nende poolelt ei maksa suuri tegutsemisi üleminekuturul erinevalt lähikonkurentidest oodata.

“Liverpool vajas väravavahti. Nad läksid ühe maailma kolme parima sekka kuuluva [Alisson Beckeri] jutule. Kui mitu üleminekuakent nad vajasid, et see tehing ära teha? Ühte. Aga meie peame midagi sellist teistsuguselt tegema. Ilmeliste üleminekuakende puhul vajad vähem aega. Tasakaalukamate puhul vajad rohkem aega ja see on Tottenhami profiil. Mu jaoks sõltub kõik ajast ja seetõttu võiks olla neid aknaid rohkem, sest meist ei saa kunagi üleminekute kuningat,” rääkis Mourinho enne tänast suurt vastasseisu Liverpooliga.

56-aastane portugallane lisas, et oma endises koduklubis Londoni Chelseas käis sealse omaniku Roman Abramovitšiga uute mängijate palkamine äärmiselt kergelt. “See oli üpris lihtne. Ta küsis: “Millist keskkaitsjat tahan?” Vastasin: “Seda… suur tänu!” Tottenhamis on see teistsugune väljakutse, mida tuleb erineva pilguga vaadata. Kui rääkida tõtt Tottenhami olukorra kohta, siis pole see probleem. Minu jaoks on see väga nauditav. Olin väga õnnelik siia klubisse saabumise üle. Põhjus, miks ma nii õnnelik olin, peitub selles, et kõik oli kui kristallselge. Kui tulin, siis ma ei eeldanud, et Harry Kane, Moussa Sissoko ja Ben Davies on vigastustega väljas. Aga see ei muuda mu olukorrale lähenemist.”

scroll to top