Klavan ja Cagliari pakkusid kodupublikule korraliku põnevusmängu

Ragnar Klavan. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Itaalia kõrgliiga 26. vooru kohtumises võõrustas Ragnar Klavani kodumeeskond Cagliari Calcio aina enam Meistrite liiga koha suunas liikuvat AS Romat. Vastu tuli võtta küll kaotus, aga meeskonnad lõid kahe peale koguni seitse väravat.

Skoori avas 28. minutil Cagliari, kui Christian Oliva andis täpse pika palli Joao Pedro suunas ning brasiillane ei eksinud. Eduseisu sai Cagliari vaid minuti jagu nautida, misjärel aitas Nikola Kalinic viigistada ja horvaadist ründaja teisest väravast võitis Roma ka poolaja. Justin Kluivert viis külalised 64. minutil ka 3:1 ette, aga võõrustajad vastasid Gaston Pereiro täpsest kauglöögist.

81. minutil oli Romal kasutada paremalt äärelt karistuslöök, mille Aleksandar Kolarov andis suurepäraselt värava ette ning Henrih Mhitarjan tegi seisuks 4:2. Cagliari polnud veel alla andnud ja minut enne normaalaja lõppu oli neil kasutada penalti. Pedro läks seda lööma ja kuigi vastaste väravavaht Pau Lopez selle tõrjus, oli Pedro ise esimesena jaol ja 3:4 seis ka tõsiasi. Roma pidas siiski lõpuni vastu ja sai hooaja 13. võidu kätte.

Ragnar Klavan tegi Cagliari eest terve mängu kaasa. Liigatabelis ollakse 32 punktiga 11. kohal, Roma on 45 punktiga viies. Kas Cagliari peatreeneri Rolando Marani tool kõigub, pole veel selge, kuid fakt on see, et meeskond pole koos karikasarjaga suutnud viimase 12 kohtumisega ühtegi mängu võita.