fbpx
Close

Tottenhami poolkaitsja: kaotus Wolverhamptonile oli meie selle hooaja üks parimaid esitusi

Avatar

Imago Images

Tottenham Hotspuri inglasest poolkaitsja Harry Winks rääkis pärast eilset 2:3 kaotust Wolverhampton Wanderersi vastu, et kuigi punktilisa ei tulnud, siis esituse põhjal oli nende jaoks tegemist käimasoleva hooaja ühe parima mänguga.

“See oli veider mäng, tegutsesime väga hästi. Kontrollisime avapoolajal mängu ja ei paistnud kuskilt, et see teistpidi võib lõpuks minna. Ilmselt oli tegemist ühe parima esitusega sellel hooajal, mis meil meeskonnaga on olnud. Tegime kõik, mida peatreener ütles pärast eelmise nädala mängu (1:2 kaotus Londoni Chelseale – toim.), kus me polnud piisavalt head. Olime nüüd agressiivsed, hoidsime palli ja tekitasime võimalusi. Äärmiselt kahju, et kaotasime,” ütles 24-aastane Winks, kellele peatreener Jose Mourinho usaldas selleks matšiks kaptenipaela.

“Karm. Me pole näinud neid väravaid, mis meile löödi, aga ilmselgelt on asju, mida oleksime saanud paremini teha. Peatreener on juba meile öelnud, mida ta usub, et oleksime pidanud tegema ja teame seda ise samuti. Kui oled võitmas, siis pead olema terasem ja leidma viise, kuidas üleminekuid ja kontrarünnakuid peatada. Selles polnud me piisavalt head. Kõiges muus olime ülesannete kõrgusel, aga lõpuks selliselt mängu kaotasime.”

scroll to top