fbpx
Close

Endine Liverpooli peatreener: suured meeskonnad ei kaota kahte mängu järjest

Avatar

Liverpool. Foto: ZUMAPRESS/Scanpix

Aastatel 1998-2004 Liverpooli juhendanud Gerard Houllier rääkis talkSPORT-i vahendusel antud intervjuus, et klubi seisab järgmises mängus Londoni Chelsea vastu silmitsi tõehetkega, sest nii suur meeskond ei tohiks kahte matši järjest kaotada.

Liverpool on suurepärase hooaja teinud ja sisuliselt Premier League’i tiitli ka kindlustanud. Sellest hoolimata on Jürgen Kloppi tüüritava võistkonna vormikõver allapoole hakanud liikuma, kui esmalt kaotati Meistrite liigas 0:1 Madridi Atleticole, saadi seejärel küll läbi raskustes West Ham Unitedist 3:2 jagu, kuid täiesti ootamatult kaotati viimane liigamäng koguni 0:3 Watfordile. Inglismaa karikamängus kohtub Liverpool homme Chelseaga ja 72-aastase prantslase Houllier’ arvates näitab see ära, mis puust meeskond tegelikult on tehtud.

“Arvan, et Watford oli selles mängus palju intensiivsem. See (Liverpooli kaotus – toim.) pole siiski maailma lõpp, juhtub. Järgmine mäng on Liverpoolile kõige tähtsam, sest suur meeskond ei kaota mu arvates kaks korda järjest. Imetlen siiski selle võistkonna vaimu ja kvaliteeti, mängustiili, kirge ning entusiasmi. Imetlen ka väga oma sõpra Jürgen Kloppi. Hoiame ühendust ning lähen ja õnnitlen teda tiitli puhul, sest kui olen üldse milleski kindel, siis on see Liverpooli meistritiitli võitmine. Ja keegi poleks rohkem õnnelik ning uhke kui mina,” ütles Houllier.

scroll to top