fbpx
Close

Itaallasest jalgpalliekspert: Juventus ei vaja Ramseyt ja Rabiot’d; Sarri võib suvel lahkuda

Avatar

December 18, 2019, Genova, Italy: adrien rabiot (juventus)during Sampdoria vs Juventus, Italian Soccer Serie A Men Championship in Genova, Italy, December 18 2019 - LPS/Danilo Vigo (Credit Image: © Danilo Vigo/LPS via ZUMA Wire)

Karjääri jooksul 12 aastat Rooma Lazio ridades pallinud ja praegu teleeksperdina tegutsev Vincenzo D’Amico usub, et valitseval Itaalia meistril Torino Juventusel pole vaja kahte poolkaitsjat, endist Londoni Arsenali mängumeest Aaron Ramseyt ja varasemalt Paris Saint-Germainis pallinud Adrien Rabiot’d. Lisaks tõi 65-aastane itaallane välja, et suvel ei saa välistada peatreenerivahetust Juventuses.

“Rabiot ja Ramsey on selgelt need mängijad, keda Juventus ei vaja. Klubi kulutas suure summa Matthijs De Ligti peale, aga oleks selle asemel pidanud raha investeerime keskvälja tugevdamisele. Ma ei tea, miks klubi nägi, et põlvkondade vahetus on toimumas, aga samas ei teinud märkimisväärseid investeeringuid võistkonna tugevdamiseks,” ütles D’Amico raadiokanali TMW vahendusel.

Juventuse hooaeg tervikuna pole nii stabiilne olnud kui eelnevatel aastatel. D’Amico arvates võib põhjuseid olla siin mitmeid. “Võib-olla on probleemi allikaks Cristiano Ronaldo. Ta mängib omal viisil, aga äkki Sarri vajab kedagi, kes tema mängustiiliga rohkem kokku sobiks? Ma ei usu, et Sarri vallandatakse, aga see sõltub paljuski ka sellest kui õnnelik on suvel Pep Guardiola, kes peab eurosarju hakkama kõrvalt jälgima,” lisas D’Amico võimalikule peatreenerivahetusele Manchester City lootsi Guardiola osas, kelle juhendatav meeskond ei saa praeguse seisuga teatavasti kahel järgneval hooajal Meistrite liigas ega Euroopa liigas FFP reeglite rikkumise tõttu kaasa teha.

scroll to top