Liverpooli ideaalne hooaeg on kolinal kokku kukkumas? Nüüd langeti karikasarjast välja!

Inglismaa karikasarja viienda ringi kohtumistes lõppes teekond jõudsalt Premier League’i tiitli suunas liikuval Liverpoolil, kes ei löönud taas ühtegi väravat ja pidi tunnistama Londoni Chelsea paremust.

Liverpooli viimase aja tulemused on olnud pehmelt öeldes kohutavad. Meistrite liigas kaotati 0:1 Madridi Atleticole, Premier League’is suudeti 1:2 kaotusseisust West Ham Unitedi vastu välja tulla ja 3:2 võit võtta, kuid viimati jäädi Watfordile 0:3 alla. Sarnane muster jätkus ka nüüd, kui Chelsea suurepärase pressingu tulemusena kaotati enda väljaku poolel pall, Willian sai löögile ning väravavahi Adriani kehva tõrje tulemusena võrk sahises. Poolajaks jäi seis küll 1:0, kuid 64. minutil purjetas Ross Barkley pool väljakut läbi ja trahvikasti lähistelt tehtud löögist viis Chelsea 2:0 ette, mis jäi ühtlasi lõppskooriks. Päris kadudeta Chelsea siiski ei pääsenud, sest võimaliku vigastuse korjasid endale Willian ja Mateo Kovacic, kes väljakult longates lahkusid.

Newcastle United võttis samal ajal 3:2 võidu West Bromwich Albioni üle ning Inglismaa esiliigaklubi Readingu ja Sheffield Unitedi vaheline matš on parasjagu lisaajal. Esmaspäevases ainsas kohtumises alistas Londoni Arsenal 2:0 Portsmouthi. Kolm mängu peetakse ära kolmapäeval, milles on vastamisi Sheffield Wednesday – Manchester City, Leicester City – Birmingham City ja Tottenham Hotspur – Norwich City. Päev hiljem võõrustab Derby County Manchester Unitedit.