Keskkaitsja Ramos tüüris Hispaania suure võiduni, Saksamaa jäi taas kolmest punktist ilma

-Hispaania koondis | Foto: AP/Scanpix

UEFA Rahvuste liiga jätkus pühapäeval kümne mänguga. Teist matši järjest ei suutnud Saksamaa võitu võtta, Hispaania purustas samal ajal Ukraina koondise. Soome ning Läti said samuti esimesed punktid kirja.

Neljapäeval Hispaaniaga heidelnud ja üleminutitel viigistada lubanud Saksamaad tabas nüüdki sarnane stsenaarium. 14. minutil viis Ilkay Gündogan omad Šveitsi vastu võõrsil juhtima, aga kodumeeskonna kangelaseks kerkis 58. minutil Baselis palliv kaitsemängija Silvan Widmer, kes rünnakule tõusnuna sai trahvikastis Breel Embololt hea söödu ja pall toimetati kindlalt tagumisse nurka.

Hispaania kohtus Ukrainaga ning 29. minutiks oli seis 2:0, kusjuures mõlemad väravad oli löönud võistkonna kapten Sergio Ramos. Kõigest 17-aastane Barcelonat esindav Anssumane Fati viis poolajaks võõrustajad 3:0 ette ja lõppskoori vormistas 84. minutil värske Manchester City mees Ferran Torres.

Eesti põhjanaaber Soome oli Fredrik Jenseni 64. minuti tabamusest võõrsil üle Iirimaast. Kolme päeva eest koduplatsil pettumustvalmistava väravateta viigi Andorraga teinud lõunanaaber Läti sai nüüd veidi rohkem rõõmustada, kui Maltaga tehti võõrsil 1:1 viik.