fbpx
Close

Kes on Ballon d’Ori favoriidid? Kes on võtnud Messi ja Neymari kohad esikolmikus?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Pärast MM-i on sobiv aeg heita pilk Ballon d’Ori favoriitidele. Ajakirjanike ja jalgpalliekspertide, ka fännide seas levib arusaam, et sel aastal tuleb Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi valitsemisaja lõpp ning maailma parima palluri tiitli võidab uus mängija. Aga kes?

Peab rõhutama, et valik tehakse kalendriaasta, mitte hooaja lõikes. Klubivutti mängitakse veel augustikuust detsembrini ning praegune prognoos ei pruugi sugugi olla täpne.

Portaal Oddschecker on võtnud luubi alla Ballon d’Ori favoriidid ning pole eriline üllatus, et esikohal domineerib Cristiano Ronaldo, kes on ülivõimas favoriit. Tema võidu korral saad panuse tagasi kõigest 1,25-kordselt.

Teisel kohal on MM-i parimaks palluriks valitud Luka Modric, kes aitas Horvaatia viia väikeriigi esimesse MM-finaali ning klubitasandil võitis järjekordse Meistrite liiga. Tema koefitsiendiks on 5.

Kolmas koht kuulub tulevikutähele, värskele 19-aastasele maailmameistrile Kylian Mbappele, kes skooris ka MM-finaalis ning klubitasandil tegi esimese hooaja PSG ridades.

Alles neljandalt kohalt leiame Hispaania meistri Lionel Messi, kes Meistrite liigas langes koos Barcelonaga välja veerandfinaalis, saades 0:3 šokk-kaotuse AS Romalt ning MM-il alistuti kaheksandikfinaalis tulevasele maailmameistrile Prantsusmaale. Tema võidu korral saad raha 13-kordselt tagasi.

Viiendal kohal on MM-i suurim väravakütt Harry Kane, tema järel Manchester Cityga Inglismaa meistriks tulnud Kevin de Bruyne, seitsmendal kohal asub Ragnar Klavani tiimikaaslane, superhooaja teinud Mohamed Salah.

Neymar on alles kaheksandal kohal ning tema võidu korral raha tagasi 26-kordselt.

 

 

scroll to top