Juventuse au päästmine võib lõppeda enesetapuga

Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumises koduväljakul 0:3 kaotanud Juventus läheb nüüd Real Madridi kodustaadionile oma au päästma. See võib aga lõppeda väga koledalt.

On arusaadav, et itaallastel pole enam mitte midagi kaotada. Kolm võõrsil löödud väravat on pannud Reali mitte ainult juhtpositsioonile, vaid teinud väga muretuks. Santiago Bernabeul lüüa Realile vähemalt kolm väravat, sealjuures hoida oma puur puhtana? Näib üpris võimatu katsumus.

Sellegipoolest läheb Juventus proovima ja tõotab tulla atraktiivne ja lahtine mäng. Kui Real skoorib, vajab Juventus nelja. Vähemalt kolmeväravaline võit viib itaallased edasi, muu skoor on meeltmööda tiitlikaitsjatele.

Ei saa välistada, et ründav Juve jätab Reali nobedatele äärtele ruumi ja kontrarünnakutega karistatakse ka ära. Kui Real saab kindla tunde kätte ja hakatakse lustima, läheb itaallaste jaoks asi väga koledaks.

Optibet Juventuse lootusi ei hellita ning nende võidukoefitsiendiks on 5. Samas on tegemist väga tugeva tiimiga, kus ründes suudavad pahandusi teha Mario Mandžukic, Gonzalo Higuain ja Douglas Costa. Reali kaitseliinis puudub nende kapten Sergio Ramos, kes peab kollaste kaartide tõttu mängu vahele jätma. Teda asendab suure tõenäosusega 21-aastane Jesus Vallejo, kes on La Ligas mänginud sel hooajal 360 minutit ja Meistrite liigas pole platsilegi saanud. Kindlasti tuleb noorel hispaanlasel hullumeelsed 90 minutit.

Juventus vajab väravaid ja Real oskab neid lüüa: Optibetil on üle 3.5 värava koefitsiendiks 2.35, mis näib üpris reaalne. Itaallastel on vaja kaas pealt maha saada, ründerütmi sisse elada ja see tiim on tõestanud, et väravaid osatakse lüüa. Liigas on 31 mänguga löödud 74 väravat, nendest Paulo Dybala saldoks 21 ja Higuainil kirjas 15 tabamust. Kuna Dybala aga võttis eelmises mängus punase, peab tema kohtumist tribüünilt jälgima.

Väravalööjate koefitsiendid on juba väga madalaks liikunud: nädalavahetuselgi värava löönud Cristiano Ronaldo on kindlasti aldis oma väravasaldot suurendama – kui sahistab, siis raha 1.55-kordselt tagasi. Juventuse poolelt skoorib Higuain ja koefitsiendiks 3.1, keskkaitsja Giorgio Chiellini nurgalöögist? Miks mitte? Koefitsiendiks mõtlemapanevad 10.25.