fbpx
Close

Bayern mängib kodus ehk kuidas veedab Sevilla 90 minutit kaasreisija rollis

Avatar

Foto: Imago/Jan Hübner/Scanpix

Võõrsil väärika 2:1 võidu teeninud Bayern München kindlustas läinud nädalavahetusel Bundesliga tiitli, Sevilla aga hävis Celta Vigole 0:4. Pole küsimustki, millise tiimi moraal on kõrgem ja kellel on võimsam eneseusk. Ja see mängib Meistrite liiga veerandfinaalis rolli, eriti korduskohtumises.

Bayern mängib kodusel Allianz Arenal. Sel hooajal on liigas mängitud 14 mänguga vaid kaks korda viiki, ülejäänud mängud on lõppenud kodutiimi võiduga. Jah, nad ei ole sel hooajal veel kordagi kaotanud. Meistrite liigas on sel hooajal kaotatud vaid korra ja sedagi endise lootsi Carlo Ancelotti ajal, kuid sedagi võõrsil: kodus pole isegi viikigi mängitud.

Ja Bayerni masin töötab täistuuridel ja õlitatult. On ülimalt keeruline näha, et Sevilla suudab neid Allianzil üllatada. Minuga nõustub ka Optibet, kes Sevilla võidu koefitsiendiks on pannud võimsad 12.25.

Veidi reaalsem on panustada Bayerni vähemalt kolmeväravalise võidu peale, koefitsiendiks 2.30.

Optibet usub, et Bayern taob puuri isuga täis, sest 3+ värava löömisel saad raha tagasi 1.6-kordselt! Ja kaitses hoitakse asjad paigas, sest Sevilla ei skoori ja raha tagasi 1.9-kordselt.

 

scroll to top