fbpx
Close

Kas Fernando Torresest saab järgmine MLS-i superstaar?

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

34-aastane Fernando Torres teatas eile, et praegune hooaeg Atletico Madridi ridades jääb selles klubis tema viimaseks. Ründaja lahkub suure tõenäosusega Euroopast ja üheks sihtkohaks on kindlasti Ameerika Ühendriigid ehk MLS.

TotalMLS.net pani kokku nimekirja tiimidest, kes vajaksid Torrese teeneid või suurt nime, kelle abil end suuremaks turundada.

Seattle Sounders – hetkel ainus tiim MLS-is, kes pole veel skoorinud või teeninud ühtegi punkti. Nende ründaja Jordan Morris rebestas põlvesidemeid ja jääb pikaks ajaks palliplatsilt eemale. Iseasi, kas nad suudaksid Torresele rahuldavat lepingut pakkuda, kuid kui suudetaks teha sama diil, mis LA Galaxy tegi Zlatan Ibrahimoviciga (1.5 miljonit dollarit aastas + sponsorrahad), on kõik võimalik.

D.C. United – sel suvel saab tiim kolida oma uuele staadionile ning Torrese soetamine võib panna aluse klubi uuele ajastule. Viimastel hooaegadel on just seda klubi seostatud vananevate staaride, nagu Wayne Rooney ja Gary Medeli soetamistega. Kui D.C. United soovib oma uut staadionit avada suure pauguga, siis Torrese toomine oleks väga loogiline lüke.

Sporting Kansas City – hetkel läänekonverentsis esikohal paiknev tiim saaks Torrese abil tõusta MLS-i eliittiimiks. Loovad ääreründajad ning viisakas poolkaitse on klubil juba olemas, mis toodaks hispaanlasele piisavalt väravavõimalusi ja 34-aastane saaks keskenduda oma leivanumbrile ehk väravate löömisele.

Montreal Impact – 2015. aastal endise Chelsea ründaja Didier Drogba hankinud tiim suutis elevandiluuranniklasest pigistada kõvasti välja ning võideti ka MLS-i karikafinaal. Nüüd on lood teised ja tiimil puudub tõupuhas ründaja, mis sunnib nende parimat pallurit Jeison Vargast mängima ääreründaja koha asemel hoopis ründes.

LAFC – hullumeelse derbi maha pidanud, kuid Zlatan Ibrahimovici maagia tõttu 3:4 kaotanud tiim küll ei vaja endale ründajat, ent olles juba linnarivaali LA Galaxyga sõjajalal, oleks Torrese toomine tiimi väärt vastandamine Zlatanile. Kindlasti annaks derbit veelgi enam üles puhuda, kui vastamisi läheksid kaks eliitründajat.

scroll to top