fbpx
Close

Di Maria nimetas parima jalgpalluri, kellega ta samas meeskonnas mänginud

Avatar

Foto: David Niviere/SIPA/Scanpix

Paris Saint-Germaini argentiinlasest ääreründaja Angel Di Maria tõi välja parimad mängijaid, kellega ta karjääri jooksul saanud koos pallida ning nimetas nende seast ka kõige silmapaistvama mängumehe.

“Mu unistus oli mängida koos Wayne Rooney, Zlatan Ibrahimovici, Cristiano Ronaldo ja Lionel Messiga. Kasutasin neid mängijaid PlayStationi peal ja ma poleks kunagi uskunud, et saan nendega koos mängida. Olin harjunud neid jälgima ja võimalus nendega koos mängida oli eriti tore. Leo on neljast parim, Cristiano on elajas ja Neymar lihtsalt rõõm jalgpallist. Ta on brasiillane ja kui mängib, siis on tal lõbus. Ibra on segane, täielik isiksus. Väljakul võib ta tunduda halva tüübina, kuid ta on äge, väga hea tüüp. Sain temaga väga hästi läbi, kui ta siin oli,” rääkis 31-aastane Di Maria TyC Sportsi vahendusel.

“Rooney on vaikne tüüp. Ma poleks kunagi arvanud, et ta nii tugev on. Kõigi suurepäraste mängijate seast, kellega olen koos mänginud, on raske parimat valida. Aga kui pean seda tegema, siis oleks selleks Leo. Mbappe on kui väike loom. Tal on suurepärane mentaliteet. Ta on tore poiss, alati rahulik ja mängib kõrgel tasemel. Isegi selle juures, mida ta on juba teinud, saab ta veelgi enamat teha. Kui ta nii jätkab, siis tean, et ta võidab Ballon d’Ori.”

scroll to top