fbpx
Close

Giroud võib EM-i ära unustada? Lampard kinnitas, et prantslane ei lahku klubist

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Londoni Chelsea peatreener Frank Lampard tõmbas joone peale juttudele, mis väitsid, et mänguaega juurde ihkav Oliver Giroud on klubist lahkumas.

2018. aasta talvel linnarivaali Londoni Arsenali ridadest üle tulnud Giroud on Chelseas küllaltki varju jäänud, sest Lampardi esimene eelistus on 22-aastane inglane Tammy Abraham. 33-aastast prantslasest ründemeest on seostatud ka mitmete teiste Premier League’i klubidega, millest üks põnevaim variant Jose Mourinho juhendatav Tottenham Hotspur, aga nüüdseks on kindel, et ta jääb Siniste juurde. Varasemalt on Giroud öelnud, et vähese mänguaja tõttu Chelseas on tema koht Prantsusmaa koondises suvisel EM-il ohus, mistõttu oleks vaja klubi vahetada. Praegu näib, et sellele murele lahendust ei leitudki.

“Ma ei ütleks, et olen frustreerunud, kuna kedagi meeskonda juurde pole me toonud. Olen vägagi teadlik, kuidas jalgpallis asjad käivad. Mõned asjad pole minu teha. Minu esimene mõte on alati, mis toimub treeningväljakul. On selge, et tahtsime mängijaid juurde tuua, mina kindlasti tahtsin. Arvan, et tegin selle vägagi selgeks viimaste nädalatega ja seda pole juhtunud,” ütles Lampard.

Kas nüüd on ülesanne suuta Giroud’st parim esile tuua? “See on mu töö kõigi mängijatega. See, kuidas ma tahan, et mängiksime ja need asjad, mida pean iga mängija puhul nägema, on võtmetähtsusega üle terve klubi ja mitte ainult Oli puhul,” vihjas Lampard, et Giroud’le ta midagi kindlat mänguaja osas garanteerida ei saa.

scroll to top