fbpx
Close

Juventus vastas nii Leicesteri kui Dortmundi pakkumisele keskkaitsja eest eitavalt

Avatar

Torino Juventus. Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Valitsev Itaalia meister Torino Juventus lükkas Sky Sportsi teatel tagasi nii Leicester City kui ka Dortmundi Borussia pakkumise türklasest keskkaitsja Merih Demirali eest.

Leicester olevat 21-aastase Demirali eest pakkunud 30 miljonit eurot ja Dortmund 40 miljonit eurot, aga Juventus vastas mõlemal puhul eitavalt. Demiral liitus Juventusega lõppenud aasta juulis Sassuolost, aga on nüüdseks saanud seal mõistetavalt tiheda konkurentsi tõttu kirja kõigest viis mängu. Peamiselt tegutseb mees keskkaitses, kuid on võimeline mängima ka äärekaitset.

Leicester on väidetavalt Demirali kaasmaalase, võistkonnas algkoosseisu murdnud Caglar Söyüncü’ga ka arutanud Demirali tugevuste üle. Leicester loodab kaitseliini igal juhul mõne uue mängija tuua, sest valikud pärast Harry Maguire’i lahkumist suvel Manchester Unitedisse on jäänud piiratuks. Leicester on toetunud lisaks Söyüncüle põhjaiirlasest keskkaitsja Jonny Evansile ning mõlemad mehed on sellel hooajal erinevate sarjade peale koguni 49 mängus platsil käinud, aidates seejuures Leicesteri paremuselt teisele kohale kaitsetöös, kui 21 mänguga on endale lubatud lüüa 19 väravat.

Samal ajal on räägitud ka võimalusest, et Leicester müüb ise mõne mängija jaanuaris maha, aga peatreener Brendan Rodgers välistas selle variandi. Näiteks on ründavat poolkaitsjat James Maddisoni seostatud Manchester Unitediga ja kaitsemängija Ben Chillwell olevat mitmete klubide vaateväljas. “Keegi, keda me ei taha, et lahkuks, ei lahku. Arvan, et meilt on uuritud mõned korrad võimalike laenulepingute ja noorte mängijate osas. Aga need mängijad, kellest on pidevalt räägitud, ei lahku,” sõnas Rodgers.

scroll to top