fbpx
Close

Evertoni mängumees: Ancelotti peatreenerina on meile suur privileeg

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

2016. aastast Evertoni esindav inglasest ründaja Dominic Calvert-Lewin ütles BBC saate Match of the Day vahendusel, et Carlo Ancelotti tulek võistkonna peatreeneriks on suur au.

Ancelotti kuulus veel käimasoleva hooaja alguses Napoli etteotsa, aga kehvad tulemused Itaalia kõrgliigas said talle saatuslikuks ning olukorda ei päästnud ka Meistrite liigas pääs 16 parima hulka. Evertonis võttis 60-aastane itaallane üle koha Marco Silvalt, kellele samuti kesiste tulemuste tõttu ust näidati. Paar mängu juhendas klubi Duncan Ferguson, kes hetkel seal abitreeneri rollis jätkamas. Ancelotti käe all on Everton võitnud Burnleyd ja Newcastle Unitedit ning kolmandas mängus tuli leppida 1:2 kaotusega valitseva meistri Manchester City vastu.

“Ta on maailma üks tuntumaid peatreenereid ja noore poisina üles kasvades nägid teda teleri kaudu suurtes klubides töötamas. Tema kohalolek juba mõjub. See tuleneb sellest, milline mees ta on ja mida ta on jalgpallis korda saatnud. Igapäevaselt temaga koos töötada on privileeg. Kui sul on peatreener, kes on selles mängus teinud midagi sellist, mida ta on teinud, siis sa ei saa olla midagi muud kui põnevil. On uskumatu aega olla Evertoni fänn ja mängija. Ootan huviga, mida tulevik toob,” rääkis 22-aastane Calvert-Lewin.

scroll to top