Inglismaa karikas: kolm Premier League’i klubi põrusid, Wolverhampton ja United peavad veel ühe mängu

Wolverhampton Wanderers. Foto: AP/Scanpix

Laupäeval peeti ära 20 Inglismaa karika kolmanda ringi mängu, milles olid osalised ka kümme Premier League’i võistkonda. Kui enamik neist suutsid eesmärgi täita, siis Aston Villa langes esiliigasse kuuluva Fulhami vastu konkurentsist ja korduskohtumiseks hakkavad valmistuma Newcastle United ning Watford.

Newcastle oli võõrsil vastamisi Inglismaa tugevuselt kolmanda liiga meeskonna Rochdale’iga ja oodatult haarati 17. minutil ka eduseis, kui täpne oli Miguel Almiron. 79. minutil viigistas kodumeeskonna poolelt seisu 40-aastane inglasest ründemees Aaron Wilbraham ja 1:1 jäigi lõppskooriks.

Watford läks koduplatsil poolajaks 3:0 juhtima Ayotomiwa Dele-Bashiru, Nathaniel Chalobah’ ja Roberto Pereyra väravatest. Suur eduseisu mängiti teisel poolajal 22 minuti sees aga maha, kui esmalt oli 65. minutil täpne Connor Jennings, seejärel Emmanuel Monthe ja 87. minutil seadis Paul Mullin 3:3 viigiseisu penaltist jalule.

Inglismaa kõrgliigasse püsimajäämise nimel võitleval Aston Villal ei läinud isegi nii hästi, et kordusmatš kindlustada. Mullu veel Premier League’is tegutsenud Fulhami vastu jäädi 54. minutil Anthony Knockaerti tabamusest kaotusseisu, kuid 63. minutil vastas Anwar El-Ghazi. Võiduvärava lõi Fulhami eest 74. minutil Harry Arter.