fbpx
Close

Tippjalgpalli promomise negatiivne pool: Hispaania karikavõistluste poolfinalisti mängule saabub kõigest bussitäis fänne

Avatar

Madridi Atletico. Foto: REUTERS/Scanpix

8.-9. jaanuaril peetakse ära Hispaania karikavõistluste tänavuse hooaja poolfinaalid, kui vastamisi on Valencia ja Madridi Real ning Barcelona ja Madridi Atletico. Loogiliselt võiksid matšid toimuda Hispaania pinnal, aga meeskondi saab sel korral näha Saudi Araabias.

Turniiri mängupaik asub nii Hispaania pealinnast Madridist 6672 kilomeetri kaugusele ning El Mundo Deportivo kirjutab, et fännile läheb kogu reis maksma ligi 1000 eurot, millest 600 eurot on lennu maksumus.

Atletico poolehoidjaid kogunes kõigest 50 ringis, kes plaanivad omasid Jeddah linnas toimuvas tulises lahingus valitseva Hispaania meistri vastu toetama minna. Klubi tuli kokkuvõttes ka nii palju vastu, et maksab hoopis ise neil sõidu kinni ja annab vaba pääsme finaalmängule, kui Diego Simeone hoolealused peaksid sinna jõudma.

Mullu ja 2016/17 hooajal võitis Hispaania karika Barcelona. 2017/18 oli võidukas Madridi Real ning 2015/16 üllatuslikult Athletic Bilbao. Madridi Atletico võitis selle tiitli 2014/15 hooajal.

scroll to top