fbpx
Close

Arsenal üritab Bayerni keskkaitsjat palgata

Avatar

Jerome Boateng. Foto: REUTERS/Scanpix

2:0 võiduga Manchester Unitedi üle uue hingamise saanud Londoni Arsenal soovib Sky Sportsi teatel tugevdada jaanuarikuise üleminekuakna sees keskkaitsja positsiooni, kui ollakse huvitatud Müncheni Bayerni 31-aastasest keskkaitsjast Jerome Boatengist.

Boateng on lisaks keskkaitsele võimeline mängima ka äärekaitset ning kuna Arsenalil on pidevalt sellel hooajal olnud kaitseliiniga probleeme, siis oleks see käik ka mõistetav. Viimati sattus sellesse negatiivsesse nimistusse Calum Chambers, kes peab põlvevigastusega platsilt koguni üheksaks kuuks eemale jääma. Samas pole ka Bayernilgi kaitsemängijate osakond kiita, kui nii Niklas Süle ja Theo Hernandez on vigastustega väljas vastavalt aprilli ning jaanuari lõpuni.

Üleminekuteks Arsenalil kuigi palju vaba raha ei ole, sest uutele mängijatele kulus suvel ligi 180 miljonit eurot. Boatengi hind olevat aga kõigest 15 miljonit eurot. Peatreeneril Mikel Artetal on seejuures paar varuvarianti olemas, ent need ei tundu eriti reaalsed olevat. Nimelt on 18-aastane prantslane William Saliba saadetud oma endisesse koduklubisse Saint-Etienne’i laenule ja teoorias võiks Arsenal tema viimases hädas tagasi kutsuda. Suvel uuriti ka RB Leipzigi 21-aastase prantslase Dayot Upamecano kohta, kuid nüüd on klubi Saksamaa meistritiitli suunas liikumas ja ühtlasi ollakse Meistrite liigas 16 parima hulgas, mistõttu on raske ette kujutada, et Leipzig lubaks mõnel oma põhimehel lahkuda.

scroll to top