fbpx
Close

Owen: oleme ajaloo ühe parima Premier League’i meeskonna tunnistajateks

Avatar

Michael Owen. Foto: Action Images/Scanpix

Karjääri jooksul nii Liverpooli, Manchester Unitedit kui ka Madridi Reali esindanud endine Inglismaa koondise ründaja Michael Owen usub, et tänavusele Liverpooli meeskonnale võib Premier League’i võidukarika ära kätte anda.

“Neil on olemas absoluutselt kõik. Oleme ajaloo ühe parima, kui mitte kõige parima, Premier League’i meeskonna tunnistajateks. Ainus asi, mida nad nüüd peavad veel tegema, on meistrikarika tõstmine, ja ilmselt teha seda nii mõnedki korrad. See võistkond on erakordne olnud juba mõnda aega,” rääkis 40-aastane Owen BT Sport’i vahendusel.

Kas Liverpool näitas ootuspärast mängu ka viimases liigakohtumises Sheffield Unitedi vastu, kust saadi 2:0 võit? “Jah, neil oli täielik kontroll. Õige oleks öelda, et mõned aastad tagasi oleksime rääkinud, kuidas Liverpool suutis vaevu eduseisust kinni hoida ja tihti nägi lõpus habras välja. Aga eelmisel aastal on kõik olnud erakordne. Neil on mitmeid erinevaid viise, kuidas mängida. Nad suudavad väravaid lüüa igast väljaku osast, neil on laialdaselt jõudu ja äärekaitsjatel võimaldatakse väravaid lüüa.

scroll to top