fbpx
Close

Jalgpalli ainult raha pärast mänginud endine Tottenhami äärekaitsja noris Mbappega taas tüli

Avatar

Kylian Mbappe. Foto: Imago/Scanpix

Kunagi paljude vutisõprade pahameele ära teeninud kamerunlasest äärekaitsja Benoit Assou-Ekotto võttis taas üles teema, kus ta meelest on PSG superstaar Kylian Mbappe silmakirjalik mees. Nimelt on Mbappe rääkinud enda aafrika päritolust ja soovist Musta Mandri jalgpalli arendada. See jutt ajas endise Tottenhami mehe taas marru.

“Ma ei mängiks jalgpalli, kui see poleks nii tulus,” ütles äärekaitsja kunagi. Mängija, kes jõudis tipule üsna lähedale vaid raha nimel pingutades, ärritas vutisõpru. Nüüd otsustas vastuoluline mees taasavada isikliku sõnasõja Mbappega.

Aasta alguses rääkis Mbappe, et tahab austada oma aafrika juuri, arendades Aafrika jalgpalli. “Euroopas mängivad pallurid, kes on aafrika päritolu, tahavad panustada Aafrika spordi edendusse…. blaa blaa blaa…. kui ise jookseb esimesel võimalusel Prantsusmaa koondist esindama. See jutt ajab mind naerma,” ütles Assou-Ekotto aasta alguses. Mbappe vastas sarkastiliselt, kasutades Victor Hugo tsitaati – “Lõvi, kes jäljendab, muutub ahviks.”

Nüüd võttis äärekaitsja teema taas üles. “Pane end kamerunlaste rolli. Sina, Prantsusmaa koondislane tuled meid arendama… jää koju, aita oma mehi, kes su naabruses elavad. Jah, sa armastad Aafrikat, aga ealeski ei lähe sinna. Milles asi? See on kõigest järjekordne mäng, et manipuleerida avalikku arvamust,” ütles ta RMC-le.

scroll to top