fbpx
Close

Karius kinnitas, et ei põgenenud Liverpoolist Meistrite liigas tehtud prohmakate tõttu

Avatar

Loris Karius. Foto: Imago-Sportimage/Scanpix

Suvel laenulepinguga Besiktasesse siirdunud Liverpooli kiiper Loris Karius kinnitas, et kaks saatuslikku eksimust Meistrite liiga finaalis ei olnud Inglismaalt lahkumise põhjuseks.

Just Karius oli Liverpooli väravasuul, kui meeskord jõudis Jürgen Kloppi käe all esmakordselt Meistrite liiga finaali. Mäng olnuks väga tasavägine, ent sakslasest puurivahi kaks rumalat eksimust maksid ‘Poolile tiitli. Seejärel naerualuseks sattunud ning kõva kriitikalaviini alla jäänud Karius kaotas enesekindluse ning hooaja eel jätkas ta kohtumises Tranmere’i vastu oma kohutavat väristamist, mis päädis laenule saatmisega.

“Mul pole Kloppiga mingeid probleeme. Ta ei süüdistanud mind Kiievis juhtunu pärast kordagi,” selgitas ta. “Ma võinuks jääda Liverpooli ja saada kirja mõned mängud, kuid tahan olla tiimis number üks kiiper ning saada regulaarselt mänguaega. Keegi ei öelnud mulle, et peaksin Liverpoolist lahkuma.”

Suvel tegi ‘Pool kindla otsuse ning toona maailmarekordilise summa eest toodud Alisson pidigi tooma meeskonna kaitseliini ning väravasuule rohkem kindlust. “Olen vanuses, kus pean saama regulaarselt mängida. Pärast Alissoni soetamist otsustasin, et liigun Istanbuli ja liitun Besiktasega. Tean, et Kiievi-õhtu on jäänud paljudele hingele ning ajakirjanikud on minult selle teemalisi küsimusi esitanud sadu, kuid ma ei saa enam midagi muuta, see on minevik,” rääkis Karius Bildile.

scroll to top