fbpx
Close

Lahing liigakarikas: Lampard on Mourinhoga kohtumise eel väga põnevil

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Chelsea legend, nüüd Derby County treenerina töötav Frank Lampard läheb täna õhtul vastamisi Carabao karika raames enda eksülemuse, Manchester Unitedi peatreeneri Jose Mourinhoga. Lampard on kahe vana sõbra kohtumise eel väga elevil.

2004. aastal tutvunud mehed võitsid koos mitu Premier League’i ja domineerisid liigat. Just Mourinho oli see, kes tegi Lampardist selle legendaarse poolkaitsja, kes lööb regulaarselt väravaid ning on Chelsea südameks. “Mäletan, kui olin 25-aastane ning Mourinho sai Chelsea treeneriks. See andis mu karjäärile võimsa tõuke – ilmselt ta isiksus ning enesekindlus mõjutas mind meeletult. Seetõttu on temaga vastamisi minek vägagi huvitav,” meenutas Lampard.

Unitediga ainult ühe suure tiitli võitnud Mourinho on varasemalt olnud võimas treener, kelle meeskondi on väga raske murda. Lampardi meelest väärib portugallane kohta ajalooraamatutes. “See, mida ta on treenerina saavutanud, peaks kuuluma ajalooraamatutesse. Need võidud, tiitlid ja võimsad tiimid, mis olnud tema kätetöö… ma olen tema kõrval alles beebi ning mul on tema võitude ja saavutusteni väga pikk maa minna.”

Kuid mängu osas on endine poolkaitsja teadlik, mis teda ees ootab. “Peame keskenduma endi vaimsele häälestatusele ning suhtumisele. Old Trafford on raske staadion võõrsiltiimile ning seal on suurte võitude hõngu. Peame austama neid ja seda staadionit, kuid peame seal kõva lahingu andma,” ütles inglane Sky Sportsile.

 

Optibet pakub Manchester Unitedi kolmeväravalise võidu korral 2,55-kordset tagasimakset. Kuigi viimasel ajal pole Punased Kuradid suutnud koduväljakul palju skoorida, siis Derby kaitseliin peaks nendele üpris lahendatav ülesanne olema. Kaheväravalise võidu korral maksab Optibet raha 1,63-kordselt tagasi.

scroll to top